Aquapena Su Ürünleri 1998 yılı Aralık ayında sektöre adıma atmak isteyen girişimcileri bilgilendirmek, sektördeki mühendisleri veya sektörde çalışmak isteyen mühendisleri de bir araya getirmek amacıyla bir portal fikri ile kuruldu. Daha sonrasında sektörün 1 numaralı forum ve bilgi paylaşım platformu haline geldi. Ancak sosyal medya platformlarının gelişmesiyle birlikte forum ve portallar değerini yitirdi. Bu dönemde bizler de danışmanlık ve mühendislik hizmetlerimizi profesyonel anlamda vermeye başladık. O günden bu güne 90 civarı onaylanmış projemiz ve onlarca danışmanlık hizmeti verdiğimiz memnun müşterilerimiz ile sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Aquapena Su Ürünleri Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla, yeni kurmak istediğiniz balık çiftliği projelerinizi, revize projelerinizi, proje çizimlerinizi, sisteminiz için ideal alet-ekimanların temini, üretim öncesi ve üretim dönemi danışmanlığı ve personel temini ve eğitimi konularında hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Su Ürünleri Yetiştiriciliği Hibeleri (TKDK Balık Çiftliği Hibeleri) ile ilgili yaptıracağınız projelerinize de danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında işletmeniz için gerekli olan çeşitli sertifika programları kayıtlarınıza destek olmaktayız.

Projeniz, fikriniz ister yurt içi ister yurt dışı olsun, bize danışmadan adım atmayın.

Başarılı yatırımlar dileriz.